O nás

Materská škola  Hviezdoslavova 17 " Štvorlístok"  sa nachádza v centre mesta. Zrekonštruovaná budova s veselou vstupnou bránou víta detičky vo veku od  3 až 6 rokov. Priestranný dvor ponúka deťom dostatočné možnosti na šantenie - pieskoviská, preliezky, hracie zostavy a dopravné ihrisko.  Naša dvojtriedna škola poskytuje celodennú starostlivosť 44 deťom s 7 členným kolektívom. Materská škola sa skladá z 2 tried. V 1. triede je 20 detí vo veku od 3  až 4 rokov a v 2. triede 24 detí vo veku od 5-6 rokov. O výchovu a vzdelávanie sa starajú 4 kvalifikované pani učiteľky. V 1.triede pani učiteľka Naďka a Vierka , v 2. triede pani učiteľka Marika a Angelika. O stravu a plné brušká sa stará pani kuchárka Valika  a pán kuchár Tonči .  A aby bolo stále pekne a čisto, o to sa stará teta Marika.

Našou snahou je, aby sme vytvárali podmienky pre úspešné vzdelávanie a citlivú východu nám zverených detičiek.

Naša škôlka ponúka:

• výchovu a vzdelávanie podľa Školského vzdelávacieho programu "Štvorlístok", ktorý je ušitý na mieru podľa našich podmienok,
  • veselý život v skupine kamarátov,
  • vynikajúci kolektív materskej školy, ktorý sa o Vaše ratolesti dobre postará,
  • pestro vyplnené dni plné zaujímavých hier, aktivít a rozprávok v kolektíve šikovných pani učiteliek a deti milujúceho kolektívu materskej školy.

Základné údaje o škole